LT-Servis

Electrolux

Modulární varná zařízení

Varná zařízení jsou nedílnou součástí každé kuchyně a jsou pro nás doslova vášní.

Varná zařízení jsou nedílnou součástí každé profesionální kuchyně.

 

S Electrolux varnými zařízeními získáte vynikající výsledky v kombinaci s vytříbeným designem, vysokou flexibilitou uspořádání a

mimořádnou výkonností při současném respektování životního prostředí.

 

Electrolux varná zařízení - to jsou různé produktové řady, které vždy splní Vaše konkrétní potřeby a představy.

 

Každý z nabízených modelů vám poskytne tu správnou funkci pro kvalitní výsledky vaší práce.

Cena: přihlašte se

ThermaLine Prothermetic

Navrženo nejen pro závodní a školní jídelny, armádní a nemocniční stravování, ale také pro hotely a restaurace všech velikostí

Řada Electrolux thermaLineProThermetic má ve svém portfoliu ucelenou nabídku sklopných a nesklopných kotlů a pánví, které snesou ta nejpřísnější kritéria i pro extrémně vytížené provozy.

 

Všechny modely jsou vybaveny dotykovým ovládání Touch Control a komunikují ve více jak 30ti jazycích včetně češtiny. Snadná čitelnost i zvětší vzádelnosti, intuitivní ovládání skrze ikony, precizní regulace teploty a výkonu je pro řadu thermaLine Prothermetic samozřejmostí. Odolnost proti stříkající vodě dosahuje v kategorii varných zařízení extra vysokého standardu IPX6.

 

Ať už budete používat naše tlakové kotle nebo multifunkční pánve, zaručíme Vám vynikající výsledky z pohledu kvality, zachování přirozené chutě, barvy, vitamínů a konzistence pokrmů. Navíc Vám garantujeme zkrácení času tepelné přípravy a snížení spotřeby energií..

Cena: přihlašte se

Konvektomaty & Zchlazovače

Zde není místo pro kompromisy. Vždy dostanete přesně to, co očekáváte.

Díky široké modelové řadě konvektomatů Electrolux můžete provádět takřka jakoukoliv tepelnou úpravu. Pečení, smažení, dušení, vaření v páře, nízkoteplotní pečení, vaření přes noc, fritování hranolků bez oleje...prostě takřka cokoliv.

 

V kombinaci s výkonnými zchlazovači/zmrazovači není zavedení systému Cook&Chill ničím nereálným. Užijte si jednoduché a intuitivní ovládání v kombinaci s vysokým výkonem našich strojů.

 

Tradice výroby našich konvektomatů začala v roce 1977. Od té doby naši inženýři a šéfkuchaři rozvíjí znalosti a technická řešení, díky kterým se konvektomaty Electrolux staly neocenitelnými pomocníky v kuchyních po celém světe.

 

Vyberte si přesně takový model, který vyhovuje Vašim představám a požadavkům a nezapomeňte přitom, že Vám konvektomaty a zchlazovače přinášejí také:

řízené klima ve varné komoře
nízké spaliny u plynových modelů
Food Safety Control - integrovaný HACCP systém
nízké provozní náklady

Cena: přihlašte se

Chlazení

 Opravdová extra třída v chlazení

 

Skladování potravin v chladicích zařízeních Electrolux vám vždy zaručí čerstvé a chutné potraviny ve vaší kuchyni.


U Electroluxu je každý kus chladícího zařízení vyroben promyšleně, s použitím nejmodernějších inovačních technologií tak, aby pro vás bylo snadné udržet čerstvé i mražené potraviny lahodně křupavé, a přitom se těšit i z dalších výhod; nízké spotřeby energie, velkého skladovacího objemu, jednoduchého a snadného použití a ergonomického designu.


Naše ecostore skříně vzhledem k jejich bezkonkurenční kapacitě a robustnímu provedení, Vám poskyntou v průměru o 50 litrů více skladovacího prostoru v porovnání s konkurečnímimi výrobky na trhu.

Cena: přihlašte se

Myčky nadobí

 Čistota nade vše

 

Electrolux myčky nádobí poskytují nepřekonatelné možnosti v oblasti mytí nádobí. Tento rozmanitý sortiment myček skla, podpultových a průchozích modelů či tunelových a pásových myček vyhoví všem nejrůznějším specifickým požadavkům zákazníků.

 Navíc Electrolux nabízí ucelený sortiment příslušenství, obslužných stolů, systému likvidace odpadu a mnohé další, aby bylo možné zákazníkům připravit řešení, které bude nejen plně výkonné, ale bude také ergonomické a přívětivé vůči obsluze v této namáhavé oblasti činnosti.

 Většina těchto zařízení je až z 98% své váhy recyklovatelná.

Cena: přihlašte se

Panini Grill

HSG Panini Grill zkrátí dobu přípravy sendvičů až o 75% ve srovnání se běžným kontaktními grily a přinese opravdu oku i jazyku lahodící výsledek. Uvnitř prohřátý a na povrchu křupavý a to vše za méně než minutu.
Tajemství je ukryto v technologii - v kombinaci tří ohřevů:
mikrovlnný ohřev
infra sálavé teplo
kontaktní gril
Stačí pouze položit Váš sendvič na plotýnku a zavřít víko. HSG Panini Gril sám upraví výšku přítlačné hlavy, spustí jeden ze čtyř volitelných programů a po skončení se sám otevře.
 

 

 

Cena: přihlašte se

Libero Line plug-in Equipment

S moduly Libero Point se dostanete dál

Systém Libero Point s integrovanými zásuvkami (neutrálními nebo chlazenými) rozšiřuje možnosti využití stolních zařízen LiberoLine a pomůže Vám být blíže k zákazníkovi.

Obzvláště při společenských akcích nebo pro zaktraktivnění Vašeho snídaňového buffee, všude tam Vám Systém Libero pomůže servírovat desítky až stovky porcí přímo před zraky Vašich náročných hostů.

Vestavěný odsávací systém Anti-Odour System udrží během vaření páry v omezeném prostoru a nenechá nedobrovolně obtěžovat Vaše hosty nechtěnými vůněmi z rozpálených pánví

- Labyrintový a Splétaný filtry zachytí většinu par a tukového aerosolu.

- Filtr s aktivním uhlím absorbuje zbytky páry a vůní vznikajících při vaření.

Libero Line nabízí ucelenou řadu mobilních jednotek LiberoPoint a stolních varných zařízení.

Cena: přihlašte se

Kudy k nám